Willa Atelier

ul. Sobiczkowa Bór 28, 34-500 Zakopane

tel.: 18 207 02 91


Cena za osobę: 120 zł - 300 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Willa Atelier położona jest w jednym z najpiękniejszych widokowo miejsc Zakopanego, blisko centrum, a równocześnie na uboczu, w zacisznej willowej części miasta, przy kompleksie wyciągów narciarskich na Szymoszkowej Polanie od północy i w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego od południa. Takie położenie pozwala bardzo szybko się zrelaksować i gwarantuje udany odpoczynek.

Nowoczesna architektura połączona z elementami stylu regionalnego nadaje Willi atmosferę ciepłą i wyrafinowaną zarazem. Wnętrze willi jest rodzajem atelier: obrazy olejne i muzyka dopełniają nastroju - o czym będziecie się przekonać osobiście goszcząc w naszych progach.

Do dyspozycji Gości jest salon kominkowy i część śniadaniowa (bufet szwedzki), z wyjściem na taras, a także kącik kawowo-herbaciany, ze smaczną kawą i wieloma gatunkami herbat. Latem w ogrodzie funkcjonuje grill. Na terenie posesji dla gości są bezpłatne, monitorowane miejsca postojowe.

Apartament rodzinny może przyjąć do 4 osób. Jego częścią składową jest dwudzielna sypialnia (z łóżkiem małżeńskim w jednej części oraz dwoma pojedynczymi w drugiej), odrębny widokowy taras oraz salon kąpielowy z dwuosobową wanną z jakuzzi.

Drugi apartament składający się z trzech pokoi: dwóch sypialni: 2- i 3-osobowej i małego saloniku z kominkiem oraz dwóch łazienek - może w nim wygodnie przebywać 5 osób. Usytuowany na parterze, z dodatkowym wejściem od zewnątrz do każdej z sypialni.

Pokoje 3 osobowe - w każdym jest łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze.

Pokoje 2 osobowe z dodatkowym wejściem z zewnątrz - każdy z łóżkiem małżeńskim.

Wszystkie pokoje są niepowtarzalne, widokowe, mają odrębne łazienki, są wyposażone w TV, lodówkę oraz bezprzewodowy internet.