Dom Wypoczynkowy Tarnogórzanin

ul. Jaszczurówka Bory 5e, 34-500 Zakopane


Cena za osobę: 30 zł - 50 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

DW Tarnogórzanin to prawdziwa oaza spokoju, idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają góry i pragną chwili relaksu. Pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienką, wc (całodobowo bieżąca ciepła woda), TV, radiem, bezpłatnym szerokopasmowym dostępem do Internetu, czajnikiem bezprzewodowym, dostępem do lodówki. Wystrój wnętrz utrzymany w ciepłej, słonecznej kolorystyce zapewni Państwu doskonałe samopoczucie i świetny nastrój. Oferujemy również pokoje o podwyższonym standardzie. Kuchnia dla gości - możliwość przygotowania śniadań i kolacji we własnym zakresie. Miejsce parkingowe. Wokół dużo zieleni, ośrodek położony na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego. Świetlica z kominkiem, kinem domowym, TV-SAT-Cyfra+ i stanowiskiem komputerowym ze stałym łączem do Internetu dla osób nieposiadających laptopa. Miejsce na ognisko i grilla. Plac zabaw dla dzieci.

Możliwość wypożyczenia rowerów górskich i sprzętu sportowego. Informacja turystyczna na miejscu. Do centrum 20 min, do szlaków turystycznych 300m. Do wyciągów narciarskich pod Nosalem 250 m. Do skoczni pod Krokwią 1200 m. W okolicy stylowe restauracje ze smaczną kuchnią: Nosalowy Dwór (200m), Dujawica (300m), U Starego, Koliba. W pobliżu piekarnia i sklep spożywczy. Ze względu na wysoki stopień czystości obowiązuje obuwie zmienne i zakaz palenia w budynku, palenie dozwolone tylko na zewnątrz lub na balkonach.

Cena za nocleg od osoby od 35 zł w zależności od pokoju i długości pobytu. Pokój z łazienką na korytarzu wspólną dla dwóch pokoi (reszta jw.) od 30 zł od osoby. Przy pobytach do 3 dni ceny mogą być wyższe od podanych. Możliwość wyżywienia w sąsiednim budynku (15 m) - śniadania 7 zł, obiadokolacje 13zł. Wystawiamy faktury VAT.

Wysoka jakość oferowanych usług, gościnność oraz ciepła i przytulna atmosfera czynią z Tarnogórzanina miejsce pełne swoistego uroku. Serdecznie zapraszamy.